BLACK PRICE DAYS! - 20% KORTING Alle Producten! - 29 November t/m 1 December 2019!

S.A.P. Cup (voorheen Flex Cup) 2016

Bodybuilding

Uiteraard staat de bodybuilding en fysiek wedstrijd centraal op deze 6e editie van het S.A.P. Weekend.

De S.A.P. Cup (voorheen Flex Cup) is in een korte tijd uitgegroeid tot dé wedstrijd voor beginnende bodybuilders en fysiek atleten(s). Met de echte beginners in de beschermde D klasse (nooit eerder aan een wedstrijd deelgenomen of buiten de top 5 van een reguliere C wedstrijd) en het reguliere C niveau, zal het op 10 en 11 december dé dag zijn voor heel veel atleten verdeeld over de verschillende klassen.

Voor iedere liefhebber zal dit weekend een aanrader zijn!

 

Programma bodybuilding wedstrijd (wijzigingen op dag van wedstrijd zijn mogelijk):

 

SAP Cup 2016

Zaterdag 10 december (1st round vergelijkingen)

13:00 Introductie film praatje
13:15 Optreden Jeffrey Soeropaiman
13:25 D Junioren tot 75 kg
13:40 D Junioren plus 75 kg
13:55 Bikini I
14:10 MP I
14:25 D Masters
14:30 D Masters plus 50 jaar
14:35 Dames physique
14:40 MP II
14:55 Korte pauze
15:10 Optreden Benjamin Reineta
15:20 Bikini II
15:35 D tot 80 kg
15:55 MP III
16:10 Bikini III
16:25 D plus 80 kg
16:45 Bikini IV
17:00 Pauze
18:00 Gastoptreden Paul Andrei
18:10 Olympic Bodybuilding
18:25 Bikini V
18:40 MP IV
18:55 C Junioren
19:05 Gastoptreden Wesley Vissers
19:15 Bikini VI
19:30 C Masters
19:35 C Masters plus 50
19:45 C tot 70 kg
19:50 Bikini plus 35 jaar I
20:05 MP V
20:20 C tot 80 kg
20:30 Bikini plus 35 II
20:40 Body Fitness
20:55 C tot 90 kg
21:05 Body Fitness plus 35
21:15 C plus 90 kg
21:30 Geschat einde

Zondag (2nd and 3th round individual en posedown)
11:00 Introductie film praatje
11:15 Optreden Jeffrey Soeropaiman
11:25 D Junioren tot 75 kg
11:40 D Junioren plus 75 kg
11:55 Bikini I
12:10 MP I
12:25 D Masters
12:30 D Masters plus 50 jaar
12:35 Dames physique
12:40 MP II
12:55 Bikini II
13:10 D tot 80 kg
13:30 Korte pauze
13:45 Optreden Benjamin Reinata
13:55 MP III
14:10 Bikini III
14:25 D plus 80 kg
14:45 Bikini IV
15:10 Olympic Bodybuilding
15:25 Bikini V
15:40 MP IV
15:55 C Junioren
16:05 Bikini VI
16:20 C Masters
16:25 C Masters plus 50
16:35 C tot 70 kg
16:40 Bikini plus 35 jaar I
17:00 Pauze
18:00 Optreden Paul Andrei
18:10 MP V
18:25 C tot 80 kg
18:35 Bikini plus 35 II
18:45 Body Fitness
19:00 Gastoptreden Wesley Vissers
19:10 C tot 90 kg
19:20 Body Fitness plus 35
19:30 C plus 90
19:45 Finale onderdeel Sterkste Man
20:45 Prijsuitreiking
Geschat einde 22:15

Volgorde prijsuitreiking:
Bikini I
Bikini II
Bikini III
Bikini IV
Bikini V
Bikini VI
Bikini plus 35 I
Bikini plus 35 II
Bikini Overall

Body Fitness
Body Fitness plus 35
Body Fitness Overall

Women’s Physique

Beste vrouw van SAP

Olympic bodybuilding

MAP I
MAP II
MAP III
MAP IV
MAP V
MAP Overall

D Junioren -75
D Junioren +75
D Junioren Overall

D Masters
D Masters plus 50
D tot 80
D plus 80
D Overall

C Junioren
C Masters
C Masters plus 50
C tot 70
C tot 80
C tot 90
C plus 90
C Overall

Biotech-shop maakt gebruik van cookies om jou de best mogelijke service te bieden. Door verder te gaan op onze website gaan wij ervan uit dat je hiermee instemt. Meer informatie hierover kun je vinden in ons cookie en privacybeleid. accepteren