Nieuwe sportnieuws

 

Mr. Olympia 2019 Results & Prize Money

1. Brandon Curry, $400,000
2. William Bonac, $150,000
3. Hadi Choopan, $100,000
4. Dexter Jackson, $45,000
5. Roelly Winklaar, $40,000
6. Steve Kuclo

7. Cedric McMillan
8. Lukas Osladil
9. Akim Williams
10. Patrick Moore

 

 

 

Joe Weider's Mr Olympia 2018 

 

Men's Open Bodybuilding:

1. Shawn Rhoden, $400,000

2. Phil Heath, $150,000

3. Roelly Winklaar, $100,000 (The first ever People’s Champ, Roelly Winklaar)

4. William Bonac, $55,000

5. Brandon Curry, $45,000

6. Big Ramy / Mamdouh Elssbiay

7. Dexter Jackson

8. Nathan De Asha

9. Cedric McMillan

10.Steve Kuclo

 

Men's 212 Bodybuilding:

1. Flex Lewis, $40,000

2. Derek Lunsford, $19,000

3. Kamal Elgargni, $10,000

4. Ahmad Ashkanani, $5,000

5. Jose Raymond, $5,000

6. David Henry

7. Shaun Clarida

8. Alex Cambronero

9. Ricardo Correia

10.Dwayne Quamina

 

Men's Classic Physique:

1. Breon Ansley, $20,000

2. Chris Bumstead, $8,000

3. George Peterson, $4,000

4. Henri Pierre Ano

5. Arash Rahbar

6. Dani Younan

7. Steve Laureus

8. Regan Grimes

9. Terrence Ruffin

10.Courage Opara

Men’s Physique:

1. Brandon Hendrickson, $20,000

2. Raymond Edmonds

3. Ryan Terry

4. Jeremy Buendia

5. Andre Ferguson

6. Kyron Holden

7. Michael Bevins

8. Akeem Scott

9. George Brown

10.Jeremy Potvin

 

Women’s Physique:

1. Shanique Grant

2. Natalia Abraham Coelho

3. Jennifer Taylor

4. Daniely Castilho

5.  Heather Grace

6. Michaela Aycock

7. Tomefafa Ameko

8. Penpraghai Tiangngok

9. Autumn Swansen

10.Sarah Villegas

 

Figure Physique:

1. Cydney Gillon, $35000

2. Candice Lewis-Carter, $18000

3. Nadia Wyatt, $12000

4. Jessica Reyes Padilla

5. Carly Starling Horrell

6. Heather Dees

7. Sandra Grajales

8. Natalia Soltero

9. Bojana Vasiljevic

10.Brittany Campbell

 

Wie wordt Mr. Olympia 2016?

 

Het grootste bodybuilding evenement van de wereld komt er weer aan: de Olympia! In het weekend van 15-18 september wordt er weer gestreden voor de titel ‘Mr. Olympia 2016’. De afgelopen 5 jaar heeft Phil Heath zich elke keer tot winnaar weten te bekronen, maar lukt het hem dit jaar ook? Wij van Muscle & Fitness zijn aanwezig op de Olympia om onze jongens aan te moedigen. Volg onze website, Facebook & Instagram om volledig op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkeling omtrent het Olympia weekend.
Door Tom Moors "muscle-fitness"

 

Gekwalificeerde deelnemers Olympia 2016

NAMECOUNTRY
Bonac, William Netherlands
DeAsha, Nathan United Kingdom
Elssbiay, Mamdouh Egypt
Greene, Kai USA
Heath, Phil USA
Jackson, Dexter USA
Kuclo, Steve USA
Lenartowicz, Josh Australia
Levrone, Kevin USA
Martinez, Victor Dominican Republic
McCarver, Dallas USA
McMillan, Cedric USA
Osladil, Lukas Czech Republic
Pakulski, Ben Canada
Rhoden, Shawn USA
Winklaar, Roelly Curacao
Wolf, Dennis Germany

Winnaars Mr. Olympia 2019

2019
    
Brandon Curry
    
Las Vegas, NV
2018
    
Shawn Rhoden
    
Las Vegas, NV
2017
    
Phil Heath
    
Las Vegas, NV
2016
    
Phil Heath
    
Las Vegas, NV
2015
    
Phil Heath
    
Las Vegas, NV
2014
    
Phil Heath
    
Las Vegas, NV
2013
    
Phil Heath
    
Las Vegas, NV
2012
    
Phil Heath
    
Las Vegas, NV
2011
    
Phil Heath
    
Las Vegas, NV
2010
    
Jay Cutler
    
Las Vegas, NV
2009
    
Jay Cutler
    
Las Vegas, NV
2008
    
Dexter Jackson
    
Las Vegas, NV
2007
    
Jay Cutler
    
Las Vegas, NV
2006
    
Jay Cutler
    
Las Vegas, NV
2005
    
Ronnie Coleman
    
Las Vegas, NV
2004
    
Ronnie Coleman
    
Las Vegas, NV
2003
    
Ronnie Coleman
    
Las Vegas, NV
2002
    
Ronnie Coleman
    
Las Vegas, NV
2001
    
Ronnie Coleman
    
Las Vegas, NV
2000
    
Ronnie Coleman
    
Las Vegas, NV
1999
    
Ronnie Coleman
    
Las Vegas, NV
1998
    
Ronnie Coleman
    
New York, NY
1997
    
Dorian Yates
    
Los Angeles, CA
1996
    
Dorian Yates
    
Chicago, IL
1995
    
Dorian Yates
    
Atlanta, GA
1994
    
Dorian Yates
    
Atlanta, GA
1993
    
Dorian Yates
    
Atlanta, GA
1992
    
Dorian Yates
    
Helsinki, Finland
1991
    
Lee Haney
    
Orlando, FL
1990
    
Lee Haney
    
Chicago, IL
1989
    
Lee Haney
    
Rimini, Italy
1988
    
Lee Haney
    
Los Angeles, CA
1987
    
Lee Haney
    
Gothenburg, Sweden
1986
    
Lee Haney
    
Columbus, OH
1985
    
Lee Haney
    
Brussels, Belgium
1984
    
Lee Haney
    
New York, NY
1983
    
Samir Bannout
    
Munich, Germany
1982
    
Chris Dickerson
    
London, England
1981
    
Franco Columbu
    
Columbus, OH
1980
    
Arnold Schwarzenegger
    
Sydney, Australia
1979
    
Frank Zane
    
Columbus, OH
1978
    
Frank Zane
    
Columbus, OH
1977
    
Frank Zane
    
Columbus, OH
1976
    
Franco Columbu
    
Columbus, OH
1975
    
Arnold Schwarzenegger
    
Pretoria, South Africa
1974
    
Arnold Schwarzenegger
    
New York, NY
1973
    
Arnold Schwarzenegger
    
New York, NY
1972
    
Arnold Schwarzenegger
    
Essen, Germany
1971
    
Arnold Schwarzenegger
    
Paris France
1970
    
Arnold Schwarzenegger
    
New York, NY
1969
    
Sergio Oliva
    
New York, NY
1968
    
Sergio Oliva
    
New York, NY
1967
    
Sergio Oliva
    
New York, NY
1966
    
Larry Scott
    
New York, NY
1965
    
Larry Scott
    
New York, NY

Biotech-shop maakt gebruik van cookies om jou de best mogelijke service te bieden. Door verder te gaan op onze website gaan wij ervan uit dat je hiermee instemt. Meer informatie hierover kun je vinden in ons cookie en privacybeleid. accepteren